مزایای سنگ مرمریت:

انتخاب سنگ مرمریت در نمای داخلی  ساختمان مزایای فراوانی را برای شما فراهم خواهد کرد که از دست مزایا می‌توان به ماندگاری و تنوع رنگ و طبیعی بودن آن اشاره داشت. برای نمونه اگر شما بازه رنگی نمای داخلی خود را رنگ کرم و کرم روشن مایل به سفید انتخاب کردید ، می‌توانید از سنگ مرمریت صلصالی استفاده کنید.

سنگ ساختمانی یک تولید کاملا طبیعی نسبت به تولیدات سنک‌های ترکیبی و مصنوعی برتری قابل توجه‌ی دارد. جایگزین قابل قبولی برای انتخاب مصالح ساختمانی پایدار در پروژ ه‌های سبز است.

این کمیته برای مدیریت ساختمان‌های پایدار نیازمند یک ابزار بود و آنچه اکنون به نام گواهینامه لید شناخته می‌شود همان ابزار است.ساختمان‌های سبز در سال 1998 اولین ویرایش گواهینامه‌ی لید برای ارزیابی مورد استفاده قرار گرفت و طی سال‌های گذشته این گواهینامه بار‌ها مورد ویرایش قرار گرفت و اکنون ما از نسخه‌ی سوم این گواهینامه استفاده می‌کنیم.

برخی تولید کننده‌های کاشی و سرامیک از شیشه‌های قابل بازیافت در تولیدات سرامیکی  و روند استاندارد‌های پایداری استفاده می‌کنند. شورای همکاری خلیج فارس بالاترین اولویت به موجودیت تولیدات سنگی در استاندار‌های ساختمانی می‌باشد. در سال 1993 انجمن ساختمان سبز ایالات متحده کمیته‌ی محیط زیست انستیتو معمار را تشکیل داد.

با افزایش تقاضا برای ساخت و احداث ساختمان‌های سبز کارخانه‌های کاشی و سرامیک شروع به تولید محصولاتی از مصالح بازیافتی کرده انده عمده‌ی تولید کنندگان سرامیک و کاشی چینی در خاورمیانه شروع به انواع تولیدات سبز کردند تا بتوانند کیفیت ساختمان سبز را بهبود ببخشند.

سنگ چینی: این سنگ در رنگ‌های سفید و طوسی و بین این دورنگ موجود می‌باشد و برای مصارف خاص و دکوراتیو کاربرد دارد. سنگ چینی بسیار مقاوم بوده و درعین‌حال برای کارهای حجمی و ابزارزنی قابل‌استفاده می‌باشد.

سنگ کریستال: کریستال معمولاً سفیدرنگ با رگه‌هایی آبی‌، سیاه‌ و یا زردرنگ است. امروزه استفاده از کریستال به‌عنوان سنگ نمای ساختمان منسوخ‌شده و به‌ندرت استفاده می‌شود. کریستال طولی و دانه‌درشت برای زیر کار مورداستفاده قرار می‌گیرد. برای جاهایی که به استحکام زیاد نیاز است می‌توان از کریستال استفاده کرد.

سنگ لایمستون: لایمستون به معنای سنگ‌آهک است که در اصطلاح به آن گل‌سنگ نیز می‌گویند. لایمستون به‌عنوان سنگ نمای ساختمان کاربردی همانند مرمریت دارد. لایمستون بسیار نرم بوده و از مقاومت بسیار پایینی برخوردار است لذا عمدتاً برای ابزارزنی و کار حجمی استفاده‌شده و برای فضاهای خارجی قابل‌استفاده نمی‌باشد. این سنگ تخلخل نداشته و آب را کاملاً به خود جذب می‌کند به این دلیل بسیار چرک پذیر می‌باشد.

ماسه‌سنگ‌ها: ماسه‌سنگ که به سنداستون معروف است یکی از شایع‌ترین سنگ‌های رسوبی است که دارای بافتی نرم و خشن می‌باشد. این سنگ‌ها در برابر یخبندان بسیار مقاوم هستند. سطح نهایی این سنگ‌های نسبتاً ارزان به‌صورت چکشی، کلنگی و تیشه‌ای قابل‌مصرف است و نصب آن به کمک ابزار غیر آهنی ممکن خواهد بود. ماسه‌سنگ به‌عنوان سنگ نمای ساختمان کاربرد دارد.

دیوریت نوع دیگری از سنگ نمای ساختمان است که به دلیل قیمت نسبتاً ارزان و مقاومت بسیار بالایی که دارد برای سنگ پله، کف و حتی در جاده‌سازی‌ها قابل‌استفاده می‌باشد.

گابرو: این نوع سنگ از استحکام و مقاومت بالایی در برابر هوازدگی برخوردار است. گابرو بسیار قیمت مناسب بوده و برای سنگ نمای ساختمان، کف، پل و تونل مورداستفاده قرار می‌گیرد.

به مدیریت : ابراهیم مختاری
ساعت کاری
شنبه : 08:00 الی 19:00یکشنبه : 08:00 الی 19:00دوشنبه : 08:00 الی 19:00سه شنبه : 08:00 الی 19:00چهارشنبه : 08:00 الی 19:00پنج شنبه : 08:00 الی 19:00جمعه : 08:00 الی 19:00
qorfe location

نشانی

اصفهان ، خیابان صنعتی رضوان شهر ، خیابان ۶ و ۷ غربی
افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره ما

صنایع سنگ زاگرس و ایرانبرش

اصفهان ، رضوان‌شهر ، شهرک صنعتی رضوان شهر
تماس با ما
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

تاریخ راه اندازی این غرفه1400/03/16

بازدید این غرفه394,977 نفر

https://qorfe.com/?p=80444
راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف

راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف

راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف برای دریافت 50%ً تخفیف در تمامی خدمات غرفه، اطلاعات زیر را کامل نمایید