تهویه مطبوع اورست

بهترین سازنده و تولید کننده و طراح دستگاه تهویه مطبوع

کاملترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی

تولید کننده تهویه مطبوع بهترین دستگاه های تهویه مطبوع ، داکت، هوا ساز ، فن کویل، فن کویل در چهار مدل زمینی با کابین ، فن کویل سقفی با کابین (دکوراتیو با تنظیم خروجی هوا با چهار جهت) فن کویل سقفی بدون کابین ، فن کویل سقفی کانالی ، چیلر، هواساز ، داکت اسپیلت ، یونیت ، هیتر ، ساخت وتولید انواع برج خنک کننده فایبر گلاس ، برج خنک کننده گالوانیزه کنترل پنل از نوع دیجیتالی با قابلیت ارائه ریموت کنترل طراحی و تولید می گردد

فن کوئل ها دستگاهی جهت سرمایشی و گرمایشی بطور کلی تهویه مطبوع تر ساختمان های مسکونی ، تجاری ،صنعتی،اداری ، کارخانه ، مورد استفاده میگردد.

یونیت هیتر های تهویه اورست در سه مدل صنعتی، صنعتی ایستاده و گرم خانه ای با کویل آبگرم بخار و الکتریکی در سایز های مختلف بنا به سفارش مشتری طراحی و تولید می گردد.

هواساز هایژنیک برخلاف هواساز های استاندارد معمول، کلیه سطوح داخل پانل ها از ورق استنلس استیل 304-316، درهواسازهای هایژنیک سلیکون‌های آنتی باکتریال برای جلوگیری از نفوذ آب به تجهیزات زیرین دستگاه، به هنگام شستشو مورد استفاده قرار می گیرد.

ضمن اینکه کابین‌های صدا خفه کن از آلیاژ کروم- نیکل ساخته شده اند و معمولاً ارتفاع پایه‌های زیر دستگاه ها به نحوی طراحی می شوند که تا ارتفاع سیفون را برای هواسازهای هایژنیک تامین کند.
 کاربری :

شرکت های دارو سازی و بهداشتی

استفاده در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی

استفاده در آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی برج های خنک کننده فایبر گلاس در ظرفیت های 5 الی 1250 تن تبرید به صورت مداربسته یا مدار باز طراحی و تولید می شوند.

فن کویل سقفی

فن کویل سقفی (Ceiling Fan coil)  دستگاهی جهت سرمایش و گرمایش و بطور کلی تهویه مطبوع در ساختمان های اداری  مسکونی، تجاری و صنعتی، کارخانه گلاب گیری می‌باشد.

این دستگاه بستگی به محل نصب درانواع مختلف ساخته می شود. کنترل دما موضعی امکان پذیراست.
فن کویل های سقفی تهویه اورست با میزان هوادهی 200 CFM الی 1000 CFM با کویل مسی به صورت گرمایی و سرمایی تولید می گردند و به گونه ای طراحی شده اند که در مجتمع های مسکونی، آپارتمان ها، ساختمان های اداری، هتل ها ، بیمارستانها و کلیه اماکنی که آب سرد یا گرم برای خنک یا گرم کردن ساختمان در موتورخانه مرکزی تولید می شود، مورد استفاده و کاربرد دارند.

از ویژگی های فن کویل سقفی، کنترل مستقل هر اتاق با توجه به دمای مورد نیاز افراد ساکن در آن محیط می باشد.

ویژگی های طراحی فن کویل سقفی:

1- کابینت خارجی فن کویل ها از ورق فولادی به ضخامت 1.25 میلی متر و به صورت تزئینی طراحی و ساخته است که محیط را به شکل زیبایی تزئین می کند.

در این نوع فن کویل از طریق باز نمودن درب جلو کار نصب و نگهداری و سرویس دستگاه به سهولت انجام می شود.
2- کابینت خارجی فن کویل در خط تولید پس از عملیات چربی گیری با رنگ کوره ای (پودری الکترواستاتیک) با دوام پوشانیده شده است.
3- به منظور جلوگیری از انتشار صدا و ارتعاش، قسمت جلوی فن کویل عایق بندی شده است که این امر باعث کارکرد آرام و بی سر و صدای دستگاه در محیط می گردد.
4- فن کویل های تهویه اورست از الکتروموتور پر قدرت و بی صدا استفاده شده است که این امر ویژگی طی سالها منحصر به تهویه اورست بوده و این شرکت را به عنوان بهترین سازنده فن کویل در صنعت تهویه مطبوع در نزد مشتریان مطرح نموده است.
5- تشت آب تقطیر کویل فن کویل های تهویه اورست  از ورق گالوانیزه ساخته شده و سپس با پوشش اپوکسی در مقابل زنگ زدگی مقاوم شده است وجهت جلوگیری از تعریق با عایق رطوبتی EPDM پوشانیده شده است.
6- کویل دستگاه از بهترین و با دوام ترین مواد تهیه شده استبرج های خنک کننده فایبر گلاس در ظرفیت های 5 الی 1250 تن تبرید به صورت مداربسته یا مدار باز طراحی و تولید می شوند.

یونیت هیتر های تهویه اورست در سه مدل صنعتی، صنعتی ایستاده و گرم خانه ای با کویل آبگرم بخار و الکتریکی در سایز های مختلف بنا به سفارش مشتری طراحی و تولید می گردد.این محصول از 200 CFM الی 1000 CFM با کویل های سه ردیفه و لوله مسی 3/8 اینچ تولید می شود.فن کویل دکوراتیو زمینی 200CFM  تهویه اورست

Everest Ground fan coil 200CFMفن کویل ها  دستگاهی هستند جهت ایجاد حرارت گرم در فصل زمستان و خنکی  در فصل گرما و تابستان مورد استفاده قرار می گیرد.

از مزیت های مهم  فن کویل این است که به صورت دوگانه کاربرد دارد. دیگر محصولات جهت گرما و ایجاد خنکی این قابلیت را ندارند و برای تامین این دو باید از دو دستگاه مجزا استفاده شود که در این حالت هم فضای بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد و هم هزینه ی بیشتری مصرف می شود جهت تهیه ی دو محصول. 

فن کویل ها مدل های مختلفی دارند که انواع آن ها شامل: فن کویل های زمینی، سقفی، یک طرفه، چهار طرفه، کانالی و ....
استفاده از نوع فن کویل بستگی به میزان کارایی و فضایی که دارید می توانید از انواع مختلف آن استفاده کنید. 
فن کویل زمینی از پر کاربرد ترین نوع فن کوئل ها هستند.  که معمولا بیشتر در مراکز اداری مورد استفاده قرار می گیرد یا در ساختمان های مسکونی که سقف کاذب ندارند و امکان کانال کشی وجود ندارد این نوع فن کویل بسیار مناسب است. فن کویل زمینی به صورت عمودی روی زمین در کنار دیوار قرار می گیرد که به نسبت توان کاری آن سایز مختلفی دارد. 
نصب این مدل از فن کویل ها آسان تر و هم هزینه تر از سایر مدل های فن کویل های تو کار است. 
نحوه ی کار فن کویل به صورت کلی می توان این گونه گفت که فن کویل از هوای اطراف استفاده می کند جهت ایجاد گرما و یا خنکی محیط. 
فن کویل زمینی از قسمت پایین بدنه هوارو به داخل خود مکش می کند و در طی فرایندی هوای خنک و یا هوای گرم را از طریق دریچه هایی که بالای فن کویل قرار دارد به بیرون هدایت می کند. 
فن کویل زمینی این امکان رو دارند که در هر فضا درجه آن را به صورت مجزا تغییر داد. 
یکی دیگر از مزیت هایی که فن کویل ها دارا می باشند این است که آلودگی هایی که در هوا وجود دارند را انتقال نمی دهند به همین جهت استفاده از آن ها در هتل ها و بیمارستان ها و مراکز عمومی بسیار مناسب است. 
طرز کار فن کویل زمینی:
فن کویل ها برای اینکه به توانند کار انجام بدن به یک سیستم مرکزی نیاز دارند که آب گرم یا سرد را به داخل فن کویل انتقال بدهند که به این مرکز چیلر یا بویلر گفته می شود. 
چیلر ها آب گرم و یا آب سرد تولید می کنند که آب سرد و گرم تولی شده از طریق لوله به داخل فن کویل ها انتقال می باید. فن کوئل هوای محیط را به داخل می کشد و از روی این لوله های گرم و سرد عبور می دهد و از دریچه دیگری هوای گرم یا سرد را به بیرون هدایت می کند. 
شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت و کیفیت  فن کویل دکوراتیو زمینی 200CF با برند تجاری  تهویه اورست با شرکت تماس حاصل فرمایید.
 برخلاف هواساز های استاندارد معمول، کلیه سطوح داخل پانل ها از ورق استنلس استیل 304-316، درهواسازهای هایژنیک سلیکون‌های آنتی باکتریال برای جلوگیری از نفوذ آب به تجهیزات زیرین دستگاه، به هنگام شستشو مورد استفاده قرار می گیرد ضمن اینکه کابین‌های صدا خفه کن از آلیاژ کروم- نیکل ساخته شده اند ومعمولاً ارتفاع پایه‌های زیر دستگاه ها به نحوی طراحی می شوند که تا ارتفاع سیفون را برای هواسازهای هایژنیک تامین کند.
 کاربری : شرکت های دارو سازی و بهداشتی استفاده در بیمارستان ها و مراکزبهداشتی،استفاده در آزمایشگاهها و مراکز تحقیقاتی و نظامی،استفاده در اتاق های تمیز(Clean room)

 ساخت برج خنک کننده, فروش برج خنک کننده ,تولید دستگاههای تهویه مطبوع,طراحی تهویه مطبوع, ساخت و فروش دستگاهای تهویه مطبوع, بهترین تولید کننده دستگاه تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایش, ساخت و فروش فن کویل در تهران ، فروش برج خنک کننده در تهران, ساخت برج خنک کننده, پخش برج های خنک کننده,

(کیفیت هدف نهایی تولیدات ماست)

به مدیریت : احمد کاظمی
ساعت کاری
شنبه : 08:00 الی 19:00یکشنبه : 08:00 الی 19:00دوشنبه : 08:00 الی 19:00سه شنبه : 08:00 الی 19:00چهارشنبه : 08:00 الی 19:00پنج شنبه : 08:00 الی 19:00جمعه : 08:00 الی 19:01
qorfe location

نشانی

تهران, جاده ساوه ،سه راه آدران ، به سمت رباط کریم ، شهرک صنعتی سبلان ، خیابان خانی ، پلاک 408
افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره ما

تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی اورست

تهران ، تهران ، سراسر کشور
تماس با ما
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

تاریخ راه اندازی این غرفه1399/09/01

بازدید این غرفه388,592 نفر

https://qorfe.com/?p=49796