مبل استیل مدرن تولید کننده انواع مبلمان کلاسیک ، راحتی ، مبل مدرن استیل و انواع مبلمان لاکچری با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تولیدی مبل استیل در یافت آباد تهران عرضه کننده بهترین مبل با بهترین پارچه ارسال در تهران و سراسر کشور .

نکته هایی که حتما قبل از خرید مبلمان کلاسیک باید بدانید سبک زندگی افراد امروزه در جهتی حرکت می‌کند که مدام در پی مدرن شدن و راحتی پیش می رود. افراد با هر توان مالی که دارند سعی می‌کنند در منزل خود مبلمان متناسب با محیط خانه خود را داشته باشند و در این بین افرادی که توان مالی بیشتری دارند و در عین حال علاقه‌مند به سبک کلاسیک هستند. سعی می کنند در بین انواع مختلف، مبل های کلاسیک را برای منزل خود انتخاب کنند و از آنجا که این افراد توجه زیادی به زرق و برق و تجملات دارند ممکن است فراموش کنند که علاوه بر ظاهر زیبا جنس مبلمان و دوامی که دارند و متریالی که در ساخت آنها به کار می‌رود. اهمیت بسیار زیادی دارد و لازم است برای خرید مبلمان مورد نظر خود اطلاعات کافی داشته باشند تا هزینه ای که می کنند مطابق با جنسی باشد که خریداری کردند. پس هنگامی که تصمیم به خرید مبلمان می‌کنید فقط نباید به پارچه مبل و زیبایی آن اهمیت دهید بلکه باید به جزئیاتی مثل منگوله دار بودن, نوار و هد نیل هم توجه کنید. طی چند سال گذشته مبلمان جزو آن دسته از وسایلی قرار گرفته است که معمولاً در اولویت قرار دارد و هنگامی که قصد جابه جایی دارید ممکن است که سرویس‌های خواب جمع و جوری انتخاب کنید و نیاز باشد که مبلمان کوچکتری را هم برای منزل خریداری کنید.

روکش مبلمان کلاسیک

شرابه به تو رفتگی هایی که در رویه دوزی ها ایجاد شده با گذاشتن یک دکمه در پارچه است میگویند. هنگامی که یک الگوی لوزی شکل درست می شود به آن، شرابه لوزی شکل می گویند. این نوع طرح ها به نظر قدیمی و رسمی تر می آید. و شما می توانید پارچه ای یر روی دکمه قرار دارد را تغییر دهید یا از دکمه های صدفی یا طرح دار استفاده کنید..
روکش مبل سلطنتی کلاسیک استی تزئینات مبلمان کلاسیک

استفاده از تزئیناتی با گل میخ بر روی مبلمان میتواند موجب ساده تر، رسمی تر و یا مدرن تر دیده شدن قسمت هایی از مبلمان شوند ک این موارد بستگی به رنگ کاری میخ و نحوه استفاده آنها دارد. گل میخ ها جزو سبک طراحی قدیمی تر محسوب می شوند که در صورت تمایل به ایجاد فضای مدرن دلتان نمی خواهد از این سبک استفاده کنید. ولی اگر می خواهید ترکیبی از سبک مدرن و سنتی داشته باشید، گل میخ ها یکی از بهترین گزینه ها برای شماست زیرا با وجود کلاسیک بودن احساس مدرن بودن را در شما به وجود می آورد.
مبل استیل سلطنتی کلاسیک سفید صورتی طرحدار میز جلومبلی چوبیمبل سلطنتی کلاسیک استیل طلایی سفید کنسول و آینه سلطنتی نکته هایی که حتما قبل از خرید مبلمان کلاسیک باید بدانید نکته هایی که حتما قبل از خرید مبلمان کلاسیک باید بدانید سبک زندگی افراد امروزه در جهتی حرکت می‌کند که مدام در پی مدرن شدن و راحتی پیش می رود. افراد با هر توان مالی که دارند سعی می‌کنند در منزل خود مبلمان متناسب با محیط خانه خود را داشته باشند و در این بین افرادی که توان مالی بیشتری دارند و در عین حال علاقه‌مند به سبک کلاسیک هستند سعی می کنند در بین انواع مختلف، مبل های کلاسیک را برای منزل خود انتخاب کنند و از آنجا که این افراد توجه زیادی به زرق و برق و تجملات دارند ممکن است فراموش کنند که علاوه بر ظاهر زیبا جنس مبلمان و دوامی که دارند و متریالی که در ساخت آنها به کار می‌رود اهمیت بسیار زیادی دارد و لازم است برای خرید مبلمان مورد نظر خود اطلاعات کافی داشته باشند تا هزینه ای که می کنند مطابق با جنسی باشد که خریداری کردند. پس هنگامی که تصمیم به خرید مبلمان می‌کنید فقط نباید به پارچه مبل و زیبایی آن اهمیت دهید بلکه باید به جزئیاتی مثل منگوله دار بودن, نوار و هد نیل هم توجه کنید. طی چند سال گذشته مبلمان جزو آن دسته از وسایلی قرار گرفته است که معمولاً در اولویت قرار دارد و هنگامی که قصد جابه جایی دارید ممکن است که سرویس‌های خواب جمع و جوری انتخاب کنید و نیاز باشد که مبلمان کوچکتری را هم برای منزل خریداری کنید.

مبل استیل سلطنتی کلاسیک پارچه ای کرمی طرحدار قهوه ای
پس باید به یک سری از نکات خیلی ریز برای خرید انواع مبلمان دقت کنید تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید و از آن لذت ببرید. ممکن است شما علاقه مند به مبل های راحتی باشید یا بخواهید مبل هایی که از قبل داشته اید را مطابق با مد روز در بیاورید، در هر صورت برای خرید مبلمان جدید باید یکسری فاکتورها را در نظر بگیرید. یعنی در کنار انتخاب سبک و نوع پارچه و رنگ آن باید به مواردی از جمله منگوله دار بودن، نوار و هد نیل توجه کنید که قادرند مبلمان را از آسیب حفظ کنند. جزئیاتی را که قادرند قسمتی را قدیمی تر، مدرن تر یا به طور خارق العاده ای عادی نشان دهند را کشف کنید.

مشاهده جدیدترین مدل ها، قیمت و خرید: مبل استیل کلاسیک استادی
مبل استیل سلطنتی کلاسیک طلایی سفید کرمی میز جلو مبلی طلایی آباژور رومیزی

دقت داشته باشید که وقتی میخواهید مبلی را بخرید درز هایی که در مبلمان قرار دارند یکی از عناصر اصلی در طراحی آنها هستند و در هر مبلی با مبل دیگر متفاوت است. سبک درزها در هر مبل در واقع بیانگر چگونگی دوخت حاشیه پارچه های مبل است که مشخص میکند که مبل با هدف تشریفاتی بودن ساخته شده است یا هدف راحتی در نشیمن است. همچنین نوار در مبل ها در واقع یک نوع قیطان است که در امتداد دوخت ها بر روی لبه های بیرونی کوسن ها و تشک های نشیمن مبلمان دوخته خواهد شد که شما می توانید با انتخاب یک رنگ و جنس مختلف نسبت به کوسن جلوه ظاهری بهتری به مبل بدهید. نواردوزی بر روی دور پارچه ها اگر شکل خاصی داشته باشند کمک میکنند تا نمای مبل بهتر به نظر بیاید.

حتما بخوانید: خرید و انتخاب رنگ مناسب مبلمان کلاسیک استیل برای منازل مختلف

مبل استیل کلاسیک سلطنتی قرمز سفید میز جلو مبلی چوبی شاید بد نباشد بدانید که دوخت ها هم انواع مختلفی دارند. به طور مثال بعضی از کوک ها باعث به وجود آمدن یک دوخت ساده تر می شوند و کوک هایی که مثل دوخت های ساده هستند یک کوک معمولی به حساب می آیند. ولی انواع مختلف کوک ها وجود دارد که ظاهر متمایزی از انواع دیگر مبل ‌ها به مبلمان می بخشند. مثلا خط های فرانسوی و درز کور از انواع آنها هستند. فرقی ندارد که این ها مدرن‌تر یا تجملاتی تر باشند ولی اگر که دوست دارید قسمتی زیاد به چشم نیاید بهتر است که از کوک های ساده استفاده کنید.

حتما بخوانید: انتخاب و خرید پارچه رو مبلی برای روکش مبل های کلاسیک
مبل سلطنتی کلاسیک نقره ای بنفش میز جلومبلی سفید پرده کاراملی کرمی
پارچه ی فلنج، پارچه ای است که روی قسمت پشتی مبل قرار دارد و در امتداد درز ادامه پیدا می کند. فلنج کناره یک پارچه صاف را بوجود می آورد که بدون چین خوردگی، در ظاهر ژولیده به نظر می رسد. از این پارچه فلنج می توان در کوسن ها، بالشتک های مبل یا روکش بالش استفاده کرد که سبک رسمی تری را ایجاد می کند.

حتما بخوانید: آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
در صورتیکه مبلمان شما دارای دامن است می توانید از نوار پارچه‌ای متفاوتی در انتهای آن استفاده کنید که بهتر است عرض 5 تا 10 سانتیمتر داشته باشد تا بتواند عدم یکنواختی اسباب و وسایل خانه را به همراه داشته باشد. در صورتی که تمایل دارید دامن های پیلی دار را برای مبلمان خود استفاده کنید بهتر است که فقط از یک مدل در اتاق استفاده کنید چون که چند دامن پیلی دار در یک اتاق باعث می شود که ظاهر خسته کننده به محیط داده شود.اگر مایل هستید در برخی از قسمت ها از دامنی استفاده کنید که پیلی نداشته باشد بهتر است که درز ها قسمت فقط از یک نوار استفاده کنید و یک پارچه ای به عرض نیم تا 1 سانت را به آخر آن پارچه اضافه کنید و آن را با گل میخ مبلمان محکم کنید.این نوارهای یکی از مواردی هستند که هرچند کوچک باشند باعث زیباتر شدن دکوراسیون میشوند و مدرن تر به نظر می‌رسد. پارچه که برای این نوع نوار ها مناسب است کتان می باشد چون با رنگ های تیره جلوه بهتری دارد و بافتی دارد که با بقیه پارچه ها خیلی خوب هماهنگ می‌شود.

مبل استیل سلطنتی کلاسیک کرمی سفید طرحدار
روکش مبلمان کلاسیک

شرابه به تو رفتگی هایی که در رویه دوزی ها ایجاد شده با گذاشتن یک دکمه در پارچه است میگویند. هنگامی که یک الگوی لوزی شکل درست می شود به آن، شرابه لوزی شکل می گویند. این نوع طرح ها به نظر قدیمی و رسمی تر می آید. و شما می توانید پارچه ای یر روی دکمه قرار دارد را تغییر دهید یا از دکمه های صدفی یا طرح دار استفاده کنید..

حتما بخوانید: ویژگی ها و خصوصیات مختلف مبلمان کلاسیک
روکش مبل سلطنتی کلاسیک استیل

تزئینات مبلمان کلاسیک

استفاده از تزئیناتی با گل میخ بر روی مبلمان میتواند موجب ساده تر، رسمی تر و یا مدرن تر دیده شدن قسمت هایی از مبلمان شوند ک این موارد بستگی به رنگ کاری میخ و نحوه استفاده آنها دارد. گل میخ ها جزو سبک طراحی قدیمی تر محسوب می شوند که در صورت تمایل به ایجاد فضای مدرن دلتان نمی خواهد از این سبک استفاده کنید. ولی اگر می خواهید ترکیبی از سبک مدرن و سنتی داشته باشید، گل میخ ها یکی از بهترین گزینه ها برای شماست زیرا با وجود کلاسیک بودن احساس مدرن بودن را در شما به وجود می آورد.

مبل سلطنتی استیل طلایی کرمی طرحدار آباژور رومیزی

یکی از معمولی ترین نوع گل ها، گل میخ نیکل است که رنگ نقره ای دارد و قادر است مات یا براق باشد. گل میخ های نیکل در سبک های مبلمان مدرن خیلی جذاب ظاهر شده است و سبکی جذاب را برای اسباب سنتی فراهم کرده است. این نوع گل میخ ها در رنگ های تیره ای مثل سرمه ای و زغالی به بهترین شکل می یابیم.

حتما بخوانید: آشنایی با نحوه ی تمیز کردن و شستن انواع مختلف مبلمان
مبل سلطنتی کلاسیک طلایی آبی طرحدار

گل میخ های برنجی در رنگ های مختلف تولید می شوند که شامل رنگ زرد مات تا طلایی درخشان هستند. برنجی مات از انواعی است که مد روز است و نسبت به نیکل شناخته شده تر است. برنجی درخشان مشهورتر است و قطعا جذاب تر دیده می شود و در مقابل رنگ های تیره مثل سیاه خیلی خوب خودش را نشان می دهد.

مبل سلطنتی استیل کلاسیک استادی در یافت آباد .

به مدیریت : سیاوش استادی
ساعت کاری
شنبه : 08:00 الی 23:00یکشنبه : 08:00 الی 23:00دوشنبه : 08:00 الی 23:00سه شنبه : 08:00 الی 23:00چهارشنبه : 08:00 الی 23:00پنج شنبه : 08:00 الی 23:00جمعه : تعطیل
qorfe location

نشانی

یافت آباد, میدان الغدیر, بلوار الغدیر جنوبی, بسمت اتوبان آزادگان, نرسیده به اتوبان, روبروی پمپ گاز, کوچه اطلسی, بغل باربری, پلاک ۱/۱
افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

درباره ما

مبلمان استیل مدرن

تهران ، تهران ، یافت آباد
تماس با ما
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

تاریخ راه اندازی این غرفه1400/09/02

بازدید این غرفه3,632 نفر

https://qorfe.com/mobleman-modern/
راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف

راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف

راه اندازی غرفه اینترنتی 50% تخفیف برای دریافت 50%ً تخفیف در تمامی خدمات غرفه، اطلاعات زیر را کامل نمایید