شیلنگ سیم دار هیدرولیکی و فشار قوی کاویان صنعت

نشانی: تهران ، میدان امام خمینی ، خیابان امیر کبیر ، کوچه ناظم الطباء جنوبی ، پاساژ سبحان طبقه دوم پلاک 222
به مدیریت: ایرج ملکی
تماس با ما

درباره غرفه

فروش  و پخش عمده انواع شلنگ های هیدرولیکی و فشار قوی نخدار و سیم دار شلنگ هیدرولیکی صنعتی پخش بصورت عمده و جزئی انواع شلنگ کمتر از دوساعت در تهران و ارسال رایگان در تهران . تولید کننده کوبلینگ های فشار قوی باد، رو دنده ، تو دنده ، شلنگ خور در ابعاد و اندازه های مختلف  قابل مقایسه با برند های ارومایی و جهانی در صنعت تولید کوبلینگ های فشار قوی و بست ها کلنگی و بست دو پیج و بست هندلی در مجموعه فروشگاه کاویان صنعت در تهران با افتخار تولید کننده کوبلینگ در تمامی سایز ها میباشد . تولید  کوبلینگ ها ی سایز ، 1/2 ,3/4, 1و 1,1/4و 2اینج میباشد .  . و پخش لوله و اتصالات شینگ آب در ابعاد و انداره های مختلف 1 اینچ ، 2 اینچ ، و 3 اینچ 4 اینچ ، 5 اینچ ، 8اینچ و 10اینچ در سایز و اندازه های مختلف و نیز شیلنگ هایی در سایز 28 و 38 هم فنر دار و هم نخدار  و هم شبلنگ مواد غذایی ضد برق و نسوز ، انواع شیلنگ های آتش نشانی در تمامی سایز موجود می باشد. فروش انواع کوبلینگ های فشار قوی باد که با افتخار تولید ملی در مجموعه  شیلنگ کاویان صنعت می باشد که در تمامی سایز های رو دنده و تو دنده و شیلنگ خور  می باشد .و پخش عمده بست چدنی در تمامی سایز ها ، بست چدنی 1اینج و 2 اینچ و 2/5 اینچ و 3 اینچ و فروش و پخش انواع بست فلزی  در تمامی سایز ها موجود می باشد و فروش انواع شیلنگ های برزنتی آتش نشانی  در تمامی سایز و اندازه  و فروش انواع بست کمر بندی و شیلنگ فشار قوی صنعتی و اتصالات وابسته  لوله های مسی  انواع اتصالات فلزی ترک و تایوان  شیلنگ های استیل و بست قوی کاویان صنعت  در تهران  و ارسال به سراسر کشور پخش عمده  شیلنگ های سیم دار و فروش عمده شیلنگ های فشار قوی و فروش عمده شیلنگ های نخدار ر سایز های مختلف در تهران و فروش انواع شیلنگ هیدرولیک از لایه های لاستیک یا مواد ترموپلاستیک که با لایه هایی از نوار سیم فولادی یا الیاف بافته شده و با تک لایه محافظ بیرونی از جنس لاستیک یا پلاستیک ساخته می شود.در مجموعه  شیلنگ کاویان صنعت  تعمیرات دستگاه پرس شیلنگ فشار قوی 1اینج ، 1/1چهارم اینچ و 1/1دوم و2اینچ پذیرفته میشود .تعویض و فروش انواع پکینگ های فرسوده که از پکینگ های تولید شده در مجموعه کاویان صنعت که تعویض پکینگ ها باعث بیشتر شدن  سرعت و قدرت دستگاه  میشود ما در مجموعه فروشگاه  کاویان صنعت انواع دستگاه پرس شیلنگ  فشار قوی در تمامی سایز به قیمت زیر بازار موجود می باشد .
 شیلنگ های چند مارپیچ ( یا چند لایه ): برای مصارف فشار بالا از شیلنگ های چند مارپیچ ( یا چند لایه ) استفاده می شود . ساختمان آنها نیز مشابه است ولی چندین لایه مارپیچ از نوار سیم بافته شده ومقاوم که با لایه های پلاستیکی از یکدیگر جدا شده اند، در آن به کار رفته است . شیلنگ های مدرن:شیلنگ های مدرن، قطر داخلی کوچک تری دارد و از مواد ترموپلاستیک برای لایه های بیرونی (پوشش از داخل ) والیاف بافته شده برای تقویت لوله استفاده می شود . این نوع لوله ها بیشتر در صنایع خودرو به کار می رود . 

شیلنگ فشار قوی صنعتی چیست؟

شیلنگ های فشار قوی صنعتی از دسته تجهیزات بسیار کاربردی محسوب شده که بمنظور انتقال و پاشش پرفشار سیالات مورد استفاده قرا می گیرند . این شیلنگ ها با توجه به فشار بالای سیالات هنگام خروج دارای مقاومت بالایی بوده و ساختاری کاملا متفاوت با شیلنگ های معمولی دارند . مقاومت شیلنگ های فشار قوی صنعتی بوسیله لایه های بافته شده فولادی افزوده می شود . از جمله ویژگی های این شیلنگ ها انعطاف پذیری بالا ، وزن سبک ، کیفیت ساختاری و عدم پیچیده شدن آن زمان کار می توان اشاره نمود .
شیلنگ های فشار قوی صنعتی متشکل از سه لایه می باشد که لایه داخلی ساخته شده از نوعی لاستیک با کیفیت دارای قابلیت تحمل عبور سیالات در دمای پایین و بالا می باشد . لایه وسطی ساخته شده از جنس فولاد بوده و یکی از لایه های مهم این شیلنگ محسوب می شود که با مقاومت بالا مانع از پاره شدن شیلنگ خواهد شد . لایه بیرونی نیز از جنس لاستیکی بوده و از انتقال حرارت به دست کاربر جلوگیری می کند .
انواع شیلنگ های فشار قوی صنعتی
این شیلنگ ها در انواع مختلف در طول و قطر  و با تحمل فشار متفاوت به تولید می رسند . قطرهای 6 میلیمتر جهت فشار تا 210 بار ، قطر 8 برای فشار تا 400 بار مناسب می باشد . علاوه بر این با در نظر گرفتن فاصله دستگاه و محل مورد نظر شیلنگ های با طول 10 ، 15 ، 20 ، 25 رو 30 متر می توان مورد استفاده قرار داد .گروه تولیدی و صنعتی کاویان صنعت و وارد کننده شیلنگ سیم دار و نخ دار کاویان صنعت به عنوان يك فروشگاه پيشرو. باهدف تامين و ساخت انواع شيلنگها و اتصالات هيدروليك. پنوماتيك، صنعتى و ابزار فعاليت خود را در تهران و سه شعبه دیگر اغاز كرده است.
اين فروشگاه با يارى ايزدمنان بيش از پيش خواهد درخشيد. اما انچه كه اين فروشگاه را به عنوان مجموعه اى خوشنام و پيشرو در صنعت كشور معرفى مى نمايد. چيزى جزء رعايت اصل مشترى مدارى، كيفيت ، دانش فنى و تجهيزات مدرن نيست. كه امروزه توانسته به غير از شركت هاى مرتبط. تامين كننده بخش عمده اى از نياز فروشندگان اين صنعت در بازار ايران باشد.
اين فروشگاه نهايت تلاش خود را به كار گرفته. تا در جهت دريافت سفارشات و ارائه قطعات با بالاترين كيفيت به همراه نازلترين پيشنهاد قيمت گامهاى بلندى را در راستاى تامين نياز منديهاى شركت هاى مرتبط و صنايع مادر است


فشار کاری: فشار کاری شیلنگ (در هر نوع ) به قطر داخلی آن بستگی دارد .
حداقل فشار ترکیدگی:  ضرایب اطمینان شیلنگ ها بالاست و حداقل فشار طراحی برای ترکیدگی معمولا پنج برابر فشار کاری در نظر گرفته می شود .اتصال شیلنگ ها ، اتصال پرسی ( ثابت ): در اتصال پرسی با استفاده از پرس مخصوص هیدرولیکی یا مکانیکی ( مکانیزم پیچ ) شیلنگ به سر توپی اتصال ، پرس می شود . در اتصال جداشونده از ابزار بسیار ساده ای استفاده می شود . البته واژه ی جداشونده نام درستی برای این نوع اتصال نیست زیرا به ندرت اتفاق می افتد که بیش از یک بار استفاده شود .در اتصال پرسی ، دیواره ی شیلنگ ، بین حلقه های داخلی وخارجی سر اتصال قرار می گیرد و پس از پرس شدن ، با فشار محکم می شود .اتصال جداشونده: از اتصال جداشونده برای ایجاد شعاع دقیق برای توپی اتصال ( R1 و R2 ) استفاده می شود . در این روش پس از آماده سازی سر شیلنگ، حلقه بیرونی توپی روی شیلنگ پیچ می شود ( پیچ آن چپگرد است ) . بنابراین دیواره ی شیلنگ بین حلقه های داخلی و خارجی ساندویچ می شود . برای راحت جا زدن حلقه ها ، آنها را با روغن هیدرولیک مدار روغنکاری می کنند .
سر بعضی از انواع شیلنگ ها را قبل از جا زدن حلقه بیرونی باید چاک داد یا مقداری لخت کرد وتراشید . در شیلنگ های غیر قابل تراشیدن یا بریدن، حلقه یبرونی مستقیما روی شیلنگ جا زده می شود . برای جا زدن اتصال جدا شونده بر روی لوله های ترمو پلاستیک ابزارهای پیش ساخته مخصوص مورد نیاز است . از این ابزارها در شیلنگ های لاستیکی مرسوم نیز میتوان استفاده کرد .
انواع شیلنگ واتصال بسیار زیاد است . برای هر کلاس شیلنگ، بیش از 30 نوع اتصال در اندازه های مختلف به ازای هر کدام از دو نوع پرسی و جدا شونده تولید می شود .در شیلنگ های چند لایه باید از اتصال پرسی استفاده شود .درتمام انواع اتصالات توصیه می شود حداقل یکی از شیلنگ ها در محل اتصال قابلیت چرخش داشته باشد .
روش نصب شیلنگ های هیدرولیک
در نصب شیلنگ هیدرولیک باید به نکات زیر توجه کرد:
1- ازایجاد خم ها و پیچش های تند و تیز در شیلنگ خودداری کنید . همه ی اتصالات باید در یک صفحه قرار گیرد .
2- از تماس وسایش شیلنگ ها با یکدیگر یا با قطعات فلزی خودداری کنید .
3- یکی از روش های درست نصب اتصالات شیلنگ ها را انتخاب کنید .
سازندگان حداقل شعاع مجاز خم ها وحداقل طول مجاز شیلنگ ها را در کاتالوگ مشخص می کنند . خم های تیزتر از مقادیر توصیه شده باعث کاهش فشار کاری ، عمر مفید شیلنگ ، و زمان سرویس و تعمیر آن می شود. گاهی از لوله های توری فلزی برای کنترل شعاع خمش شیلنگ ها استفاده می شود .

انواع شیلنگ های هیدرولیک : شلنگ ها را می توان به چهار گروه کلی اتصال فشاری (بدون بست)، فشار ضعیف ، فشار متوسط و فشار بالا تقسیم بندی کرد.شیلنگ های اتصال فشاری (بدون بست): این نوع شیلنگ ها به بست برای اتصال به سرشیلنگی نیاز ندارند و به راحتی می توان آنها را با یک ضربه به سرشیلنگی متصل کرد. این نوع شلنگ ها برای فشارهای پایین کمتر از20بار مناسب هستند. شیلنگ های فشار ضعیف: این ها به صورت شیلنگ های لاستیکی شفاف فنری بوده و بین مخزن و پمپ خط مکش نصب می شوند و بر این اساس انتقال سیال را امکان پذیر کرده و در عین حال پمپ قادر به لرزش آزاد خواهد بود. همچنین از این شیلنگ ها می توان برای انتقال روغن برگشتی در قسمت نشتی شیرها و هیدروموتورها استفاده کرد. شیلنگ های فشار متوسط: برای حدود فشار متوسط هیدرولیک10 تا 250 بار مناسب هستند.  از آنها برای انتقال سیالاتی چون روغن، یا مایعات مبتنی بر آب در سیستم های هیدرولیک استفاده می شوند و برای ماشین آلات کشاورزی، ماشین آلات زمین و ماشین آلات / سیستم های حمل و نقل مناسب هستند. شیلنگ کاویان صنعت فشار بالا: این شلنگ ها بین قطعات ثابت و متحرک استفاده می شوند و در مواردی که نتوان از لوله های صلب و تیوب ها استفاده کرد می توان بهره بردساختار شیلنگ کاویان صنعت  : شیلنگ ها از لایه های مختلف ایجاد می شوند و از آنجایی که مطلوبست در فشار های مختلف و نیز سیال های متفاوت مقاومت داشته باشند نیاز است تا لایه های آن نیز از سه لایه به بالا و جنس هر لایه متفاوت باشند. به طور خلاصه لایه اول که داخلی ترین لایه بوده و به آن لوله داخلی گفته می شود وظیفه اصلی مقاومت در برابر سیال را داشته و جنس آن بایست با سیال ساگاز باشد و معمولاً از لاستیک مصنوعی، تفلو یا پلی استر برای تولید آن استفاده می شوند. همانطور که گفته شد لایه داخلی شیلنگ به طور مستقیم با سیال هیدرولیک در تماس بوده و بنابراین بایست با آن سازگاری داشته باشد و در هنگام تغییر سیال باید سازگان آن با شیلنگ مورد توجه قرار داده شود. درجه حرارت سیال نیز بر روی این لایه تاثیر گذار است و همچنین این لایه نبایست دارای مک بوده یا متخلخل یاشد در نظر داشته باشید که یبشتر آب بندی بر روی اتصال سرشیلنگی به عهده لایه داخلی است. لایه دوم که به آن لایه مسلح گفته می شود، معمولاً از چندین لایه دیگر تشکیل شده است و که بر روی لوله داخلی باقته می شوند و وظیفه آن تحمل فشار داخل شیلنگ است. این لایه معمولاً از شبکه سیمی بافته شده از رشته های فولاد ساخته می شود و بین هر لایه سیم بافت یک لایه عایق جداکننده لاستیکی نیز قرار داده می شوند. توجه داشته باشید که لایه دوم علاوه بر مقاومت در برابر فشارهای داخلی، به شیلنگ مقاومت مکانیکی خاصی داده و دو سر انتهایی شلنگ را ثابت نگاه می دهد. همچنین این لایه باعث هدایت الکتریکی در شلنک نیز می شود. لایه سوم که رویه شیلنگ است، خارجی ترین لایه بوده و به منظور محافظت شیلنگ در برابر عوامل خارجی همانند اصطکاک (سایش)، عوامل شیمیایی (مانند، UV ، ازن ، خوردگی ناشی از باران)، شعله آتش، الکتریسیته و غیره قرار داده می شود. نیاز است تا جنس مورد استفاده در این لایه لاستیک مقاوم به سایش مانند پلی استر باشد و برای مقاومت بیشتر نیز از چند لایه تشکیل شده باشد. همچنین این لایه به منزله شناسنامه شیلنگ نیز هست که مشخصات از طریق آن قابل تشخیص است.

خدمات شیلنگ کاویان صنعت  ایرج ملکی در تهران: فروش شیلنگ در تهران

تولید شیلنگ هیدرو لیکی در تهران

تولیدشیلنگ فشارقوی 

پخش شیلنگ در تهران ، فروش انواع شیلنگ هیدرولیکی و فشار قوی و پخش شیلنگ در تهران و سراسر کشور با کادری مجرب در کمترین زمان خدمات رسانی میکنیم. هدف ما در مجموعه کاویان صنعت رضایت شماست. با یکبار خرید مشتری دائم گروه صنعتی و تولیدی انواع شیلنگ های سیم دار و نخ دار و شیلنگ فشار قوی کاویان صنعت ، مشتری دائم ما میشوید. شیلنگ فشار قوی سیم دار کاویان صنعت، بهترین شیلنگی است که از چهار یا شش لایه سیم فولادی تشکیل می شود و برای فشار کاری بالا استفاده می شود. فشار کاری با توجه به سایز و کارایی از ۱۰۰ بار تا ۱۰۰۰ بار متغییر است. شیلنگ هیدرولیک سیم دار فشار قوی کاویان صنعت در جهت انتقال سیالات هیدرولیکی مانند روغن هایی با پایه نفت، سوخت، روانکارها، امولسیون و هیدروکربن ها و … استفاده می شود. شیلنگ های صنعتی کاویان صنعت به شیلنگ هایی گفته می شود که در صنایع بزرگ و مادر تخصصی از جمله نفت و گاز، معادن، راه سازی، تونل سازی، دریایی، کشتی سازی، صنایع دفاع، صنایع شیمیایی و مواد غذایی و… به کار گرفته می شود.شیلنگ هیدرولیک سیم دار فشار قوی کاویان صنعت در سایزها و برند های مختلف به فروش می رسد. برای خرید شیلنگ سیم دار و شیلنگ های فشار قوی و شیلنگ صنعتی و شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیک و بهترین شیلنگ آب و انواع شیلنگ فشار قوی پنوماتیک و انواع بست ها و لوله های مسی، شیلنگ گاز نسوز، انواع شیلنگ آب و … می توان به سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کرد و محصول مورد نظر خود را خریداری نمود. قیمت شیلنگ سیم دار با توجه به نوع و سایز و برند آن متغییر است و می توان به صورت آنلاین از قیمت آن مطلع شد. پخش کننده های زیادی در سراسر ایران در زمینه پخش شیلنگ تفلون سیم دار دو لایه وجود دارند. که اجناس خود را به صورت کلی و  عمده و جزئی به فروش می رسانند. که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان با این پخش کننده ها آشنا شد و جنس و قیمت محصول مورد نظر خود را با اجناس های مختلف مقایسه کرد و بهترین خرید را از نظر کیفیت و قیمت انجام داد و از خرید خود رضایت کامل را داشت. با انتخاب بهترین فروشگاه های اینترنتی می توان کالایی که با بهترین مواد اولیه ، با کیفیت و با قیمتی مناسب است را تهیه کرد. در هر مرکز فروش عرضه کننده ها بیشترین سعی خود را در راستای فروش بهترین نوع شیلنگ ها را دارند. جهت خرید و فروش انواع شیلنگ صنعتی و کشاورزی و جهت مشاوره خرید فقط با شرکت تولیدی شیلنک هیدرو لیکی و فشار قوی کاویان صنعت در تهران تماس حاصل فرمایید.

 کاویان صنعت چند شعبه دارد.

شعبه مرکزی : تهران ، میدان امام خمینی، خیابان امیر کبیر کوچه ناظم الطباء جنوبی ، پاساژ سبحان طبقه دوم پلاک 222 بمدیریت :ایرج ملکی 

شعبه دوم: تهران رباط کریم میدان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین پرس شیلنگ کاوه  بمدیریت : محمد ملکی

شعبه سوم : شهرستان زرندیه مامونیه ساوه، روبروی دادگستری  پرس شیلنگ کاوه بمدیریت : اصغر ملکی

شعبه چهارم : اراک ، فلکه فراهان ، جاده فراهان ، سمت چپ جنب باسکول محمدی پر س شیلنگ  رضا ملکی 

افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

4.8
از مجموع 1 نظر
guest
1 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدی
محمدی

عالی بود 👌

https://qorfe.com/kaviansanat/
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.