آبنما ایران نازل

نشانی: اصفهان، جاده اصفهان به نجف آباد، بلوار ایزدی، کوی رودکی، مجموعه ایران نازل
به مدیریت: مهندس صالحی ۰۹۱۳۳۳۲۱۳۵۶
تماس با ما
ایتا
ساعت کاری
9 الی 20

بازدید این غرفه115,629 نفر

محصولات آبنما ایران نازل

نازل کومت KO.S.25.10.bl

نازل کومت KO.S.25.10.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.S.25.8.bl

نازل کومت KO.S.25.8.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.25.10.13.bl

نازل کومت KO.25.10.13.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.25.8.12.bl

نازل کومت KO.25.8.12.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.25.8.7.bl

نازل کومت KO.25.8.7.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.S.10.۳.bl

نازل کومت KO.S.10.۳.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.10.4.bl

نازل کومت KO.10.4.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.10.3.bl

نازل کومت KO.10.3.bl

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.10.2.b

نازل کومت KO.10.2.b

نازل کومت

سفارش
نازل کومت KO.20.10.11.bl

نازل کومت KO.20.10.11.bl

نازل کومت

سفارش
1234..13

درباره غرفه

آبنما ایران نازل

آبنما ایران نازل با هدف توسعه و تجهیز صنعت آبنما در کشور تاسیس گردیده،آبنما ایران نازل با همکاری شرکت های معتبر اروپایی و آسیایی در امر واردات و همچنین تولید محصولات با کیفیت داخلی در کارگاه واقع در اصفهان مبادرت به تولید محصولات مرتبط با بخش آبنما نموده است،آبنما ایران نازل با بهره گیری از پرسنل مجرب و همچنین تجهیزات به روز در بخش آبنما توانسته خود را به عنوان مرکزی تخصصی در زمینه آبنما در کشور مطرح نماید.

محصولات ما در بخش های مختلف از جمله نازل های فواره و نازل های استخری و سایر موارد مربوط به آبنما قابل دسترس مشریان محترم میباشد.فروشگاه آبنما ایران نازل با هدف توسعه صنعت آبنما در کشور توسط مجموعه ایران نازل ایجاد گردیده است.

مخاطبان آبنما ایران نازل تمامی افراد می باشند از مصرف کننده تا همکاران فعال در بخش آبنما؛این فروشگاه با بخش های دقیق و تخصصی امکان دسترسی هموطنان عزیز به تمامی تجهیزات آبنما و همچنین آبنماهای آماده را فراهم کرده است

انواع نازل آبنما و فواره در سایز و مدل های مختلف

نازل آبنما یک:
نازل برگی یا بادبزن، نازل پنجه ای، نازل حبابی، نازل قل و کف، فواره پفکی،
نازل خورشیدی یا فواره کریستال یا فواره قاصدک در انواع مختلف:
نازل قاصدک تمام کره، نازل قاصدک نیمکره، نازل قاصدک 31 شاخه، نازل قاصدک 41 شاخه، نازل قاصدک 51 شاخه، نازل قاصدک 61 شاخه، نازل قاصدک 81 شاخه، نازل قاصدک 91 شاخه، نازل قاصدک 101 شاخه، نازل قاصدک 121 شاخه، نازل قاصدک 151 شاخه، نازل قاصدک با طول شاخه 32 سانت، نازل قاصدک با طول شاخه 35 سانت، نازل قاصدک با طول شاخه 40 سانت، نازل قاصدک با طول شاخه 45 سانت، نازل قاصدک با طول شاخه 52 سانت، نازل قاصدک با طول شاخه 62 سانت و نازل قاصدک با طول شاخه 102 سانت.
فواره بال، نازل جت، فواره رقص شیطان یا فواره مارپیچ، جامپینگ جت، نازل لامینار ، نازل اگزوزی ، نازل بلند زن ، نازل کوتاه زن ، نازل مه پاش ، نازل بارانی ، نازل ریزشی ، نازل دو بعدی ، پرده آب ، نازل آبشار ،نازل کرتین، آبنما ریزشی ، آبنما بارانی ، نازل متحرک ، نازل ثابت ، نازل قلزن و ...
نازل آبنما دو:
انواع نازل پرده آب ، آبشار ،نازل کرتین ، پرده اب استیل ، آبنما دیواری ، آبنما شیشه ای ، آبنما حبابی ، حباب ساز ، آبنمای ریزشی ، آبنمای بارانی
نازل های ساده ، نازل متحرک ، نازل دو بعدی ، فواره سه بعدی ، فواره متحرک ، قیمت نازل آبنما استیل ، پرده آب استیل ، نازل آبشار استیل ، نازل پرده آب استیل
نازل آبنما سه:
آبنما ریزشی یک ردیفه ( آبنما بارانی یک ردیفه)
آبنما ریزشی دو ردیفه ( آبنما بارانی 2 ردیفه)
آبنما ریزشی سه ردیفه ( آبنما بارانی 3 ردیفه)
نازل بارانی استیل
نازل بارانی گالوانیزه
نازل آبنما چهار:
نازل دیجیتال ، فواره دیجیتال ، آبنما خانگی 
نازل آبنما پنج:
انواع نازل های پلاستیکی مخصوص آبنمای خانگی 
نازل آبنما شش:
تولید انواع نازل های صنعتی و نازل خاص طبق سفارش
مجموعه کارگاهی آبنما ایران نازل بزرگترین تولید کننده نازل در کشور
در صورت تمایل برای تولید نازل خاص می توانید با مشاور فروش تماس حاصل فرمایید.

مقالات و اطلاعات در مورد آبنما:


مقاله شماره یک:
از تمدن‌های باستانی رم گرفته تا سلطنت‌های فرانسه و هتل‌های پر زرق و برق امروزی لاس وگاس، انواع مختلف آبنما از محبوبیتی برخوردارند که فراتر از مرزهای زمانی و مکانی است. در واقع، برجسته بودن هر باغ مشهور تقریباً همیشه ویژگی آب آن است. امروزه انواع مختلف آبنما مثل آبنمای خانگی و آبنمای حبابی به طور فزاینده‌ای برای خانه‌ها و دفاتر شخصی در دسترس هستند. با پیشرفت در فناوری و تنوع بیشتر در انتخاب مواد و سبک، اکنون می‌توانید یک آبنما متناسب با هر فضای خاص پیدا کنید. اما از کجا می‌دانید چه نوع آبنما‌هایی برای شما مناسب‌تر است؟
قبل از خرید انواع آبنما چه نکاتی را باید در ذهن داشته باشید و چگونه می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید؟
می‌دانیم که شما این سوالات و موارد دیگر را از خود می‌پرسید، ما برای همه این سوالات، پاسخ‌ مناسب داریم.
سوال رایج در مورد انواع مختلف آبنما
آبنمای من به چه مقدار نگهداری احتیاج دارد؟
انتظار دارم چقدر سر و صدا ایجاد کند؟
چشمه من برای کارکرد چقدر برق نیاز دارد؟
برای جلوگیری از رشد جلبک‌ها در آبنما چه کاری می‌توانم انجام دهم؟
چقدر می‌توانم انتظار داشته باشم که جلبک کشی دوام داشته باشد؟
چگونه می‌توانم از آبنما در فضای باز محافظت کنم؟
در ادامه هر یک از موارد فوق را بررسی خواهیم کرد.
1. آبنمای من به چه مقدار نگهداری احتیاج دارد؟
برخلاف تصور عمومی، نگهداری از آبنما‌ها نسبتاً کم است و مراقبت از آن‌ها آسان است. تمام کاری که شما واقعاً باید انجام دهید این است که مطمئن شوید آبنما شما آب کافی برای گردش در سیستم خود دارد. اگر اجازه دهید آبنمای شما برای مدت زمان طولانی و بدون آب کافی کار کند، این باعث می‌شود پمپ آبنما از کار بیفتد و در نهایت خراب شود. حوضچه آبنما خود را هر از گاهی بررسی کنید تا ببینید آیا سطح آب آن به اندازه کافی بالا است. اگر به نظر می‌رسد کم است، آب بیشتری اضافه کنید. روش دیگر برای تشخیص اینکه آب آبنما  شما آب کافی دارد یا نه، گوش دادن به صدای آن است.
اگر به جای موج روان یا جریانی که عادت کرده‌اید، صداهای بد خروجی تولید می‌کند، احتمالاً پمپ شما در تلاش است تا با مقدار ناکافی آب کنار بیاید. آبنما  شما همچنین از پاک شدن گاه به گاه بهره مند می‌شود. اگر با دقت به سطح حوضه آبنما  خود نگاه کنید، باید متوجه گرد و غبار و بقایای جرم و رسوب  روی سطح آن شوید. این به این دلیل است که یون‌های منفی از منبع آب آبنما  شما این ذرات را از هوا جذب می‌کنند. برای تمیز و درخشان نگه داشتن آبنما، کافی است آن را از برق جدا کنید، آن را تخلیه کرده و با پارچه‌ای تمیز و مرطوب سطح آن را پاک کنید. اطمینان حاصل کنید که پمپ خود را نیز پاک کنید، زیرا معمولاً بیشترین رسوب را جمع می‌کند.
2. انتظار دارم چقدر سر و صدا ایجاد کند؟
اندازه و نوع یک آبنما بزرگ دیواری می‌تواند مانند آبشار مینیاتوری غرش بی‌صدا ایجاد کند در حالی که یک فواره کوچک رومیزی باعث ایجاد یک فضای آرام و مداوم می‌شود و یک آبنما باغی طبقه بندی شده یک صدای آبشار دارد که با افزایش اندازه افزایش می‌یابد. اگر در مورد میزان صدای چشمه خود نگرانی خاصی دارید، حتماً با یک متخصص آبنما در میان بگذارید. درمجموعه ایران نازل متخصصان ما مشاوره‌های تخصصی را ارائه می‌دهند تا اطمینان حاصل کنند که همه مشتریان ما آبنما رویاهای خود را پیدا می‌کنند.
3. چشمه من برای کارکرد چقدر برق نیاز دارد؟
نصب آبنما خود را علاوه بر این، برخی از آبنماهای فضای باز را می‌توان برای کار با انرژی خورشیدی ساخت. این بدان معنی است که تا زمانی که در مناطقی با نور خورشید قرار بگیرند، به منبع انرژی دیگری احتیاج ندارند.
4. برای جلوگیری از رشد جلبک‌ها در آبنما چه کاری می‌توانم انجام دهم؟
جلبک‌ها که معمولاً در آبنما‌های فضای باز وجود دارد، اگر در آبنما شما تکثیر شوند، ناخوشایند می‌شوند. خوشبختانه کنترل آن‌ها آسان است. شما فقط می‌توانید هفته‌ای یک بار با افزودن یک جلبک کش به آبنما  خود نه تنها ریشه کن کنید، بلکه از رشد جلبک در آینده نیز جلوگیری کنید.
5. چقدر می‌توانم انتظار داشته باشم که جلبک کشی دوام داشته باشد؟
آبنمایی که به خوبی نگهداری شود و از مواد با کیفیت ساخته شود سال‌ها دوام خواهد داشت. صرف نظر از این که قرار است در داخل یا خارج از خانه قرار بگیرند، آبنما ‌ها برای ایجاد ارزش ماندگار هستند – در مورد مشهورترین آبنماهای جهان فکر کنید. برخی از آن‌ها ده‌ها سال دوام داشته‌اند در حالی که برخی دیگر قرن‌ها وجود داشته است. البته، کلید ماندگاری آبنما تمایل شما برای رسیدگی به نیازهای آن است. علاوه بر افزودن منظم آب به آبنما و پاک کردن آن، می‌توانید با پاک کردن اجزای مختلف پمپ آبنما، طول عمر آن را افزایش دهید.

6. چگونه می‌توانم از آبنما در فضای باز محافظت کنم؟
اگر به شما هشدار داده شده است که هوای سرد می‌تواند باعث ترک خوردن یا خراب شدن آبنماهای فضای باز شود، احتمال این وجود دارد که این آبنماها بد ساخته شده باشند یا از نگهداری خوبی برخوردار نباشند. یک شرکت معتبر از مواد با کیفیت بالا مانند برنز برای ایجاد فواره‌هایی که تقریباً در برابر هر نوع آب و هوای نامساعد مقاومت می‌کنند استفاده خواهد کرد. علاوه بر این، چنین شرکت‌هایی در مورد چگونگی تخلیه و پوشاندن آبنماهای فضای باز هنگام استفاده از آن‌ها مشاوره کافی ارائه می‌دهند.
 مقاله شماره دو:
انتخاب مناسبترین نازل آبنماها برای پروژه‌ها همیشه کار ساده‌ای نیست. از اندازه و نوع نازل گرفته تا جنس (نازل استیل، پلاستیکی، برنجی و…) ، ده‌ها تنوع وجود دارد که به طور هدفمند برای عملکردهای متمایز طراحی شده اند.
در مطالب زیر نقطه‌ی شروعی برای انتخاب بهترین نازل برای کاربرد مدنظر شما را ارائه می‌دهیم. به طور خاص، ما نازل‌های فولادی (نازل استیل) و پلاستیکی، دو مورد از رایج‌ترین نازل‌ها را با هم مقایسه می کنیم. بیایید شیرجه بزنیم!
هنگام انتخاب جنس نازل، چه عواملی را باید در نظر بگیرم؟
قبل از ورود به بحث مقایسه‌ی نازل های فولادی با پلاستیک، باید چند فاکتور مهم را که لازم است در هنگام انتخاب جنس نازل در نظر بگیریم تعریف کنیم: دما، خوردگی، سایش و هزینه.
1. دما
اینکه نازل شما قرار است در چه محیطی کار کند، به محدود کردن گزینه‌های شما کمک می‌کند. ابتدا دما را در نظر بگیرید. هر ماده‌ای در دماهای خاص شروع به نرم شدن یا ذوب شدن می‌کند. با این حال، برخی از آن‌ها برای تحمل دماهای شدید، مانند گرمای شدید، مناسب‌تر هستند.
اگر نازل اسپری شما در محیطی با دمای شدید کار می‌کند، توجه به این نکته بسیار مهم است.
2. خوردگی
خوردگی با گذشت زمان، رایج است. نوع محیط آبنما می‌تواند فرآیند خوردگی را تسریع کند. با این حال، برخی از انواع نازل در برابر خوردگی مقاوم هستند و برای محیط‌های بسیار خورنده ایده آل هستند.
3. سایش
هنگامی که مواد شیمیایی مانند اسیدها، الکل یا اکسیدها بر روی متریال پاشیده می‌شوند، مقاومت در برابر سایش بسیار مهم است. در این محیط‌ها، متریال نازل شما باید به اندازه‌ی کافی قوی باشد تا در برابر اثرات ساینده‌ی مواد شیمیایی قوی مقاومت کند. متریال‌های خاصی برای این شرایط مناسب‌تر هستند.
4. هزینه
هزینه تقریباً همیشه نقش اولیه را در انتخاب نازل های اسپری ایفا می کند. با این حال، انتخاب ارزان ترین گزینه معمولاً در دراز مدت مقرون به صرفه نیست. به عنوان مثال، موادی که در برابر خوردگی مقاوم هستند اغلب هزینه بیشتری دارند، اما نیازی به تعویض آن‌ها ندارند – در نهایت باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود.
نازل استیل در مقابل نازل پلاستیکی
نازل استیل
ابتدا نگاهی به نازل‌های فولادی می‌اندازیم و  آن را با درنظر داشتن چهار دسته ای که در بالا ذکر شد، بررسی می‌کنیم.
دما: نازل‌های فولادی ضد زنگ برای محیط‌های گرم بسیار عالی هستند. در بین مواد سخت رایج، نازل استیل برای دمای بالای 285 درجه مناسب است. بنابراین، اگر محیط شما بسیار گرم است، یک نازل فولادی ضد زنگ ممکن است بهترین راه حل باشد.
خوردگی: با این حال، نازل‌های فولادی ضد زنگ به دلیل مقاومت در برابر خوردگی بسیار شناخته شده نیستند. اگرچه آن‌ها برای مدتی دوام خواهند داشت، اما اگر محیط شما مستعد خوردگی است و به دمای شدید نیاز ندارد، ممکن است متریال دیگری بهتر باشد.
سایش: فولاد ضد زنگ به تنهایی در برابر سایش مقاوم نیست. با این حال، پس از سخت شدن، فولاد یک گزینه‌ی عالی برای محیط‌های ساینده است.
هزینه: در نهایت، برای محیط مناسب، نازل استیل می‌تواند مقرون به صرفه باشد.
نازل پلاستیکی
در مرحله‌ی بعد، نازل‌های پلاستیکی را با توجه به دسته‌بندی‌های ذکر شده بررسی می‌کنیم.
دما: همانطور که می‌توان حدس زد، نازل‌های پلاستیکی برای محیط‌های بسیار گرم مناسب نیستند. پلاستیک در دماهای شدید ذوب می‌شود و تغییر شکل می‌دهد. در این شرایط، نازل استیل گزینه‌ی بهتری است.
خوردگی: با این حال، نازل‌های پلاستیکی به ویژه در برابر خوردگی مقاوم هستند. این شاید جذاب‌ترین ویژگی نازل‌های پلاستیکی باشد که نسبت به اکثر مواد فلزی معمولی در برابر خوردگی مقاوم‌تر است. در یک محیط بسیار خورنده، یک نازل پلاستیکی گزینه‌ای ایده آل است.
سایش:  نازل های پلاستیکی برای سایش شدید مناسب نیستند و در کاربردهای ساینده به سرعت فرسوده می شوند.
هزینه: نازل‌های پلاستیکی یک گزینه‌ی مقرون به صرفه در کاربردهای خاص خورنده هستند. با این حال، آن‌ها صرفه‌جویی قابل توجهی را در شرایط مختلف دیگر مانند گرمای شدید یا سایش ایجاد نمی‌کنند.

در مورد سایر نازل‌ها چطور؟
استیل و پلاستیک تنها نوع نازل موجود نیستند. مجموعه‌ای از فلزات و مواد عجیب و غریب دیگر را می‌توان برای ساخت نازل‌های آبنما استفاده کرد که هر کدام برای یک کاربرد منحصر به فرد مناسب هستند.
اگرچه این مقاله در مورد هر یک از انواع نازل موجود به طور کامل توضیح نمی‌دهد، ما به طور خلاصه به برنج و کاربید سیلیکون، دو متریال بسیار رایج، اشاره خواهیم کرد.
نازل برنجی
مانند فولاد، برنج برای دماهای بالا مناسب است. با این حال، اغلب برای مقاومت دربرابر مواد شیمیایی خورنده یا ساینده انتخاب نمی‌شود.
نازل کاربید سیلیکون
کاربید سیلیکون نیز برای دماهای بالا مناسب است. علاوه بر این، کاربید سیلیکون اغلب برای پاشش مواد شیمیایی ساینده استفاده می‌شود و می‌تواند باعث صرفه جویی در هزینه شود.
چگونه می‌توانم عمر نازل‌های خود را افزایش دهم؟
استفاده‌ی صحیح از نازل می‌تواند از مشکلات کیفی قابل توجه جلوگیری کند، ضرر را از بین ببرد و عمر نازل شما را قبل از انجام تعمیرات منظم نازل افزایش دهد. اولین راهنمایی ما برای افزایش عمر نازل، انتخاب جنس نازل مناسب است!
اگر پروژه‌ی شما به طور مرتب از مواد شیمیایی خورنده استفاده می‌کند و نازل‌های شما فولادی هستند، تعویض به پلاستیک را در نظر بگیرید. از طرف دیگر، اگر کاربرد شما به مواد شیمیایی ساینده نیاز دارد و از پلاستیک استفاده می‌کنید، فولاد ضد زنگ را در نظر بگیرید. انتخاب بهترین نازل برای کاربرد خاص خود، عمر نازل را افزایش می‌دهد و به نازل اجازه می‌دهد همانطور که در نظر گرفته شده است عمل کند.
مقاله شماره سه:
اصول طراحی آبنما چیست؟
زیر درخت نباشد: حشرات و فضولات پرندگان و بطور کلی ذراتی که از درخت میریزد باعث آلودگی آبنما شده و موجب گرفتگی فیلترها و گلوگاه پمپ ها می گردد.
نباید در مسیر بادهای شدید باشد. : بادهای شدید باعث اختلال در الگوی ریزش آبنما شده و موجبات ریزش آب به بیرون از لبه های حوض اصلی آب نما را فراهم می آورد. به این دلیل ارتفاع ستون آب نباید بیشتر از فاصله نزدیکترین لبه حوض اصلی از فواره باشد.
عمق منبع ذخیره آب: به منظور کاهش مصرف باید عمق آب تا حد امکان در سطح قابل قبولی ثابت باقی بماند.
محافظت توسط شبکه های آهنی: گودالها و حفرههایی که برای نصب تجهیزات آبنما در کف حوض ساخته میشوند میبایست توسط شبکه های آهنی پوشانده و محافظت شوند.
تخلیه و سرریز آبنما: به منظور تخلیه آسان آب و نظافت آبنما، سیستم تخلیه و سرریز آب باید تعبیه گردد.
تأمین آب تازه: آب نما باید دارای لوله کشی ثابت برای تأمین آب تازه مورد نیاز و سیستم متعادل کننده اتوماتیک برای تنظیم دائم سطح آب و سیستم حفاظتی برای جلوگیری از خشک کار کردن پمپ در صورت نبودن آب در آبنما، به خصوص در مکانهای عمومی باشد.
امنیت کابلهای تغذیه برق: کابلهای برق داخل حوض باید درون داکتهای مخصوص قرار گیرند که این مسأله در مکان های عمومی بسیار مهم میباشد.
انتخاب صحیح پمپ آبنما: پمپ های فواره ها باید با توجه به حداکثر توان مصرفی مورد نیاز و با در نظر گرفتن موقعیت محل نصب آن ها انتخاب شوند.
انتخاب صحیح کلیدهای الکتریکی: کلیدهای الکتریکی باید متناسب با قدرت پمپها و مدارهای روشنایی انتخاب شوند و مجهز به سیستم حفاظت و ایمنی برای کار در محیط ابنما باشد.
حفاظت آبنما در فصل زمستان: در مرحله طراحی و برنامه ریزی آبنما باید پیش بینی های لازم جهت جلوگیری از یخ زدن آب در فصل زمستان انجام شود. علاوه بر همه این پیش بینی ها به منظور جلوگیری از یخ زدن پمپ ها، می توان آنها را در فصل زمستان از محل نصب خود باز کرد تا از آسیبهای احتمالی در امان بمانند.
ین نکته را هم باید بدانید به دلیل اینکه در آب نما ها آب در یک مدار بسته جریان دارد اتلاف آب بسیار پایین است و به راحتی و بدون ترس از هدر رفتن آب می توان از آنها استفاده کرد.
فواره ها در طراحی آبنما
فواره ها خود دارای انواع مختلفی مانند جهنده، ریزشی و پرتابی می باشند که عمدتاً این فواره ها را به وسیله نور پردازی جذاب تر و دیدنی تر می کنند.در مناطق بادگیر، انتخاب دهنه های مناسب برای فواره ها ممکن است از اثرات ناشی از وزش باد بکاهد.دو نوع عمده دهنه عبارتند از:
سرباریک: آن ها شبیه به قیف هائی وارونه هستند و باعث می شوند که آب با فشار و سرعت بیشتری خارج شده و یک شیار باریک و بلند را تولید کند
شکل داده شده در اشکال مختلفی موجودند و می توانند آب را به صور مختلف از قبیل صفحاتی از آب، گنبده های کوتاه و بادبزن های دستی  بوجود آورند که عموماً در برابر وزش باد مصونیت بیشتری دارند.

جهت اسپری کردن آب درون آبنماهای بزرگ از چندین دهنه به صورت گروهی استفاده می شود.برای آب نماهای کوچک تر یک دهنه دوش مانند ممکن است کافی باشد.
 ‌مقاله شماره چهار:

آبنما به انگلیسی:

آبنما به انگلیسی Fountain معادل شده است. آبنما در واقع یکی از اجزای معماری است که در آن، آب به عنوان یک اثر دکوری (تزئینی) یا یک اثر هنری (دراماتیک) به سمت آبگیر یا مخزن آب، جاری می شود و یا به سمت هوا پرتاب می شود یا فوران پیدا میکند.
و همچنین Fountain در فارسی معادل مخزن، سر چشمه، عین، چشمه، فواره می باشد. (ˈfaʊntɪn)

خرید نازل
ما در ایران نازل، انواع نازل را از نازل استیل و پلاستیک گرفته تا نازل برنج، ارائه می‌دهیم. جهت دریافت مشاوره و قیمت و خرید نازل با واحد فروش مجموعه تماس بگیرید: 091۳۳۳۲۱۳۵۶

 

افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

4.8
از مجموع 3 نظر
guest
6 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیری
امیری

سلام، آبنما بارانی به طول ۶ متر امکان تولید داره، شما انجام میدید؟ از نوع سه ردیفه.

لیلا صالحی
لیلا صالحی

بله، قبلا تولید کردیم..

محمد
محمد

سلام خسته نباشید. نازل بارانی 3 متری هم تولید دارید. سه ردیفه

لیلا صالحی
لیلا صالحی

بله

حامد
حامد

سلام، پذیرش نمایندگی دارید، با چه شرایطی؟

لیلا صالحی
لیلا صالحی

بله، لطفا از طریق شماره مدیریت تماس برقرار نمائید.

https://qorfe.com/iran-nazel/
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.