گروه صنعتی دمیر ایش

نشانی: آذر بایجان شرقی، تبریز مایان، شهرک الوار سفلی، خیابان شهید چمران شقایق هفت پلاک ۴۷
به مدیریت: مهدی جعفری فرد
تماس با ما
ساعت کاری
همه روزه :
08:00 الی 21:00

بازدید این غرفه25,749,293 نفر

محصولات گروه صنعتی دمیر ایش

ساخت رول گیر تنوری

ساخت رول گیر تنوری

ساخت و طراحی و نصب رول گیر تنوری توسط،شرکت دمیر ایش تبریز.

رول گیر

سفارش
رول گیر تنوری

رول گیر تنوری

رول گیر تنوری

رول گیر

سفارش
ساخت رول گیر افقی

ساخت رول گیر افقی

ساخت رول گیر افقی توسط،تیم صنعتی دمیر ایش تبریز.

رول گیر

سفارش
ساخت کالسکه

ساخت کالسکه

طراحی و یاخت انواع کالسکه توسط شرکت صنعتی دمیر ایش تبریز.

ارابه طولی

سفارش
پروژه ساخت جرثقیل سقفی دو پل

پروژه ساخت جرثقیل سقفی دو پل

طراحی و اجرای پروژه ساخت جرثقیل بازویی توسط گروه صنعتی دمیر ایش تبریز.

سفارش
 پروژه ساخت جرثقیل بازویی

پروژه ساخت جرثقیل بازویی

طراحی و اجرای پروژه ساخت جرثقیل بازویی توسط گروه ثنعتی دمیر ایش تبریز.

جرثقیل بازویی

سفارش
ساخت پروژه جرثقیل سقفی دو پل

ساخت پروژه جرثقیل سقفی دو پل

ساخت پروژه جرثقیل سقفی دو پل

سفارش
ساخت کالسکه حرکت عرضی متناسب

ساخت کالسکه حرکت عرضی متناسب

ساخت کالسکه حرکت عرضی متناسب با نیاز مشتری

ارابه طولی

سفارش
جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای

ساخت و نصب پروژه جرثقیل دروازه ای
توسط،شرکت دمیر ایش تبریز

جرثقیل دروازه ای

سفارش
جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای

ساخت جرثقیل دروازه ای .طراحی و تولید توسط،شرکت صنعتی دمیر ایش تبریز.

جرثقیل دروازه ای

سفارش
12

درباره غرفه

ساخت جرثقیل سقفی، دروازه ای

طراحی و ساخت و نصب جرثقیل های سقفی، دروازه ای، بازویی ، صلیبی و دیواری در تناژهای مختلف با توجه به شرایط استفاده  مشتریان عزیزدر تبریز و سراسر کشور .طراحی و ساخت انواع سازه های فلزی ،سوله ودستگاهای بار بر داخل سالن‌ و تهیه و توزیع انواع وینچ های آلمانی ،بلغاری، ژاپنی، چینی پروسی به همراه تامین قطعات با مشاوره رایگان انجام خدمات در تبریز و سراسر کشور .

انواع جرثقیل دمیر ایش

 

1-جرثقیل دستی

 

جرثقیل دستی یکی از پرکاربردی ترین و حرفه ای ترین ابزار در امر جابجایی اجسام میباشد و برای جابجایی اجسام و اشیا مختلف در محیط های کارگاهی ، صنعتی و …از جرثقیل دستی استفاده می شود . این نوع جرثقیل جهت حمل و نقل کالا و لوازم سنگین در سایزها و تناژهای مختلف تولید شده است و دارای زنجیری به طول ۶ متر ارتفاع کاربرد دارد .یکی از معروف ترین برندهای تولید جرثقیل دستی دمیر ایش میباشد که اغلب جرثقیل های دستی در کارگاه های صنعتی و تولیدی کشور در تبریز هستند . جرثقیل های زنجیری دستی کارایی بسیار بالا و در عین حال کاربری بسیار ساده را در اختیار شما قرار می دهد . به این صورت که شما بعنوان کاربر این دستگاه پس از نصب تنها با یک زنجیر سرو کار دارید با کشیدن این زنجیر به طرفین به صورت عمودی با صرف انرژی ناچیز اما تعداد دور بار می توانید اجسام سنگین از 500 کیلو تا 20 تن را در جهت عمودی جابجا کنید برای جابجایی این جرثقیل مناسب میباشد.

2-جرثقیل دستی 5 تن دمیرایش

 

جرثقیل دستی یکی از ابزار های پر کاربرد صنعتی برای کارگاه ها و کارخانجات محسوب می شود. جرثقیل دستی در تناژ 1 الی 25 تن تولید می شود و در نوع زنجیری دارای حداکثر کاربرد است. جرثقیل دستی را اغلب بصورت دو کاره همراه با قلاب سقفی بکار می برند اما نمونه های 4 کاره آن نیز که در آن از ترولی سقفی استفاده شده است می توان در بازار یافت. جرثقیل برقی 5 تن دمیر ایش که بصورت استاندارد با زنجیر بار فولادی گرید G80 به رنگ سیاه فسفاته و به طول 3 و 6 متری می توان یافت در اصل تولید می باشند. با این وجود بخش عمده جرثقیل دستی از یک مکانیزم ساده برای لیفتینگ استفاده می کند و آن تغییر نسبت قطر دنده های بکار گرفته شده در داخل بلوک جرثقیل می باشد. علاوه بر زنجیر بار از یک زنجیر دستی نقره ای رنگ گالوانیزه نیز بر روی جرثقیل دستی استفاده شده است که آهنی و با مقاومت کششی کمی است.

 3- جرثقیل سقفی زنجیری 1 تن

 

جرثقیل سقفی 1 تن هم در نوع زنجیری و هم در نوع برقی تولید می شود. جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری از نوع دستی یکی از پر کاربرد ترین نوع در صنایع می باشد که اغلب بصورت 2 کاره در دو جهت و صرفا برای لیفتینگ بار مورد استفاه قرار می گیرد. اتصال جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری به سقف در حالت دو کاره با بکار گیری یک قلاب S و در کاربری بصورت چهار کاره که قابلیت جابجایی بار بصورت افقی را نیز بر روی ریل های سقفی دارد با بکارگیری ترولی های سقفی صورت می پذیرد. جرثقیل سقفی زنجیری که در زبان انگلیسی به Chain block شناخته می شود با برند های متنوع ژاپنی، کره ای، آمریکایی و چینی در ایران موجود می باشد.دمیرایش تبریز عرضه کننده انواع و برند های مختلف جرثقیل سقفی 1 تن زنجیری  می باشد.

 4-جرثقیل برقی کارکرده

 

جرثقیل های سقفی کار کرده دارای قیمت بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان هستند و از آنجا که بطور کل استاندارد تولید جرثقیل برقی بسیار بالا می باشد حتی جرثقیل های دست دوم نیز انتخاب بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان هستند. اغلب جرثقیل های کارکرده برقی با برند های معتبری چون کیتو ژاپن و دماگ آلمان موجود می باشند که دارای تنوع بالای تناژ و کارکرد بوده و با دارا بودن قطعات اصلی در ایران تعمیر و راه اندازی دوباره آنها بسیار ساده می باشد. دمیر ایش عرضه کننده انواع جرثقیل برقی دست دوم  و نو می باشد که برخی از آنها در حد نو بوده و مدت زمان کارکرد آنها بسیار پایین است. حتی برخی از جرثقیل ها کارکرده نبوده و صرفا در حمل و نقل دچار ضربه هایی شده و بر روی سطوح آنها مشکلات کوچکی بوجود آمده است.

5-جرثقیل سقفی دستی 2 تن زنجیری

 

جرثقیل سقفی از نوع زنجیری با نیروی محرکه دستی ابزاری کارگاهی می باشد که اغلب بصورت دو کاره تنها برای لیفتینگ عمودی بار همراه با قلاب سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل سقفی دستی 2 تن از نوع زنجیری که زنجیر بار آن از گرید G80 فولادی تولید می شود اغلب قابلیت لیفتینگ بار تا ارتفاع حداکثری 3 متر را داشته و با برند های مختلفی تولید می شود. جرثقیل سقفی 2 تن دمیر ایش تبریز که با بکارگیری و با ضریب امنیت بالای 5:2 تولید می شود. استفاده از آلیاژ های ویژه فولادی که طول عمر بالای چرخدنده های داخلی بلوک این جرثقیل سقفی دستی را رقم می زند از مشخصات اصلی جرثقیل دستی سقفی از نوع زنجیری می باشد. جرثقیل دستی یا جرثقیل سقفی یا چین بلاک یا چین هویست محصولیست بسیار پر کاربرد در صنعت. این وسیله با اشغال فضای کم و با کمک نیروی انسانی می تواند اوزان مختلف که انسان به تنهایی قادر به جابجایی آن نیست را به راحتی و بدون دخالت برق و فقط با نیروی انسانی میسر سازد. از این رو بسیار مقرون به صرفه میباشد. و قیمت این محصول در مقایسه با نمونه برقی آن بسیار ناچیز میباشد. این نوع جرثقیل که به کمک یک ریل میتواند در انبارها و فضاهای کوچک به راحتی به وسیله انسان حرکت و کنترل شود و تا اوزان ده هزار کیلوگرم را بلند و جابجا کند. شاید اگر روزی ادعا میشد که انسان با نیروی دست ها و با استفاده از یک وسیله ی بسیار ساده و مهندسی میتواند چنین وزنه هایی را جابجا کند ادعایی بیش نبود ولی امروز به این مهم دست یافته است.

۶-جرثقیل سقفیدمیر ایش تبریز:

جرثقیل سقفی دارای انواع مختلفی میباشد
جرثقیل سقفی دوپل رو نشین که برای ظرفیت های بیشتر از 10 تن با دهانه ی بیشتر از 15 متر استفاده میشود

جرثقیل سقفی دو پل آویز برای ظرفیت های بالای 5 تن در شرایط محیطی خاص مناسب است.

جرثقیل های سقفی تک پل رو نشین برای ظرفیت های زیر 16 تن و دهانه های کمتر از 20 متر‌ و جرثقیل های سقفی تک پل آویز برای ظرفیت های کمتر از 10 تن در شرایط محیطی خاص که دمیر ایش بهترین ارائه دهنده مشاوره در مورد انتخاب نوع جرثقیل میباشد .

جرثقیل زنجیری سقفی دستی

 

جرثقیل سقفی دستی از نوع زنجیری که در تناژ مختلف تا 25 تن نیز تولید می شود نوعی ابزاری مکانیکی می باشد که با ضریب تبدیل سایز های دو چرخدنده داخلی جرثقیل دستی عمل می کند. در داخل ساختار جرثقیل دستی زنجیری از دو عدد زنجیر یکی زنجیر دستی آهنی از گرید های پایین معمولا G43 که بصورت گالوانیزه سرد در ساختار جرثقیل دستی زنجیری بکار گرفته شده است و دیگری زنجیر بار که از گرید80 به رنگ مشکی مات برای اتصال به بار در لیفتینگ با جرثقیل دستی زنجیری بکار گرفته می شود.

 آدرس سایت 

 https://ditasanat.com

 

افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

4.8
از مجموع 3 نظر
guest
3 نظر
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد رضا
محمد رضا

واقعا کارتون عالیه 👌

محمدی
محمدی

گروه صنعتی دمیر ایش هم کار بلد و هم حرفه ای من که راضیم 👏🏻👏🏻👏🏻🙏🏻

مرتضوی
مرتضوی

عالی🙏🏻

https://qorfe.com/demireish-group/
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.