نصب سقف شیروانی  و اجرای ساندویچ پانل آذر پوشش در تبریز طراحی و نصب سقف های شیروانی و ساندویچ پانل و طراحی و مجری  و نصب نمای فلزی و طراحی و ساخت سازه های فولادی اسکلت بندی ساختمان ، سالن ویلا و فروش عمده آبرو لندنی و آبرو طرح تبریز  با بهترین نصاب حرفه ای سقف های شیروانی با کیفیت و قیمت عالی  آماده همکاری با کلیه پروژه های ساختمان سازی و نصب ساندویچ پانل و نصب شیروانی سقف در تبریز و سراسر کشور .اجرای و نصب سقف شیروانی و ساندویچ پانل  و آبرو و نصب سوله و نمای شیروانی و اجرای سقف  ، جوشکاری و اسکلت سازی  و نبشه کشی و نمای فلزی و نصاب شیروانی ساندویچ پانل سقفی  و ابرو نمای سقفی و جوشکاری در تبریز و سراسر کشور در کمترین زمان 

نصب انواع شیروانی از نصاب شیروانی و اجرای انواع تجهیزات سقف های شیروانی با قدمتی 15 ساله با کادری مجرب ترین نصاب های شیروانی در تبریزآماده ارائه خدمات زیر به مشتریان محترم می باشد: زیرسازی و اجرای انواع نمای شیروانی شامل نمای سینه کفتری ، نمای رومی ، نمای سه پله و ...پوشش سقف های شیروانی ویلا سوله الاچیق سردرب پارکینگ حیاط خلوت و... تعمیر و بازسازی سقف های شیبدار شیروانی ساخت و نصب سقف شیروانی ساخت و اجرای سایه بان و پارکینگ ساخت و نصب سردری منازل و پارکینگ اجرای سقف شیروانی صفرتا صد با مدل های روزانواع سقف های شیروانی توسط مهندسین مجرب و متخصص طراحی انواع سقف های شیروانی یکطرفه دو طرفه چهار طرفه و گرد برای سوله ها ، ویلاها ، سردر و آلاچیق
 یکی از تجهیزات مورد نیاز و ضروری سقف های شیروانی ، آبروی به اصلاح آبریز است. آبرو کانالی از پیش ساخته شده برای آب بندی در زمان بارندگی و برف می باشد و مسیری را برای عدم تجمع آب و هدایت آن از این طریق فراهم می کند.سقف از جمله مهم ترین قسمت های ساختمان است که به روش های مختلف اجرا می شود. این بخش از بنا باید از مقاومت لازم در برابر نیروهای وارده برخوردار باشد تا دچار آسیب نگردد. سیستم های متفاوتی برای اجرای سقف توسط مهندسین و سازندگان به کار برده می شود. با بهترین قیمت اجرای سقف شیروانی را به ما بسپارید. اجرای پوشش سقف شیبدار اعم از اجرای آلاچیق ، سردرب و پیشانی و نصب نما و لمبه برای سالن های ورزشی ، انباری و دامداری و... قیمت و کیفیت عالی توسط اکیپ متخصص در این زمینه در خدمت شما هستیم. تولید و فروش انواع... اجرای پوشش سقفانواع سقف

سقف دال بتنی

دال بتنی ضخامتی بین 10الی 50 سانتی متر دارد و در سقف طبقات اجرا می شود. وزن سقف دال بتنی بالا است و اجرای آن در مقایسه با سایر سقف ها هزینه بردار است. از مزایای این نوع سقف می توان به مقاومت بالا در برابر لرزش های ناشی از زلزله ، عمر طولانی ، مقاومت صوتی و حرارتی و صرفه جویی در مصالح اشاره نمود.
سیستم دال بتنی در ساختمان هایی که بسیار حائز اهمیت هستند اجرا می شود. برای مثال بناهایی که در مراکز صنعتی بزرگ ساخته می شوند ، دارای سقف دال بتنی هستند. این نوع سقف از بتن و آرماتور تشکیل شده و اکثر مهندسین در طرح ها و نقشه های خود این سقف را استفاده می نمایند. منظور از دال در این سقف ها، قسمتی از سازه است که از بتن و فولاد به صورت یکپارچه ساخته می شود.
سقف کاذب

این سقف ها از جمله سبک ترین نوع سقف به شمار می آیند که پس از نصب لوله های تاسیساتی می توان آن را اجرا نمود.
از مزایای این سقف می توان به وزن بسیار سبک، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت، اجرای سریع و ایمنی بالا اشاره نمود. این سقف به راحتی بین تیرچه ها قابل اجراست و به سقف اصلی متصل خواهد شد. این نوع سقف از پرکاربردترین و محبوب ترین سقف ها و از لحاظ قیمت، مقرون بصرفه می باشد. مراجعه کنید. سقف کامپوزیت این سقف در اسکلت فلزی قابل اجراست و از ترکیب بتن و فلز ساخته می شود. از اجزای تشکیل دهنده سقف کامپوزیت می توان به مواردی نظیر آرماتور حرارتی، بتن، تیر فرعی و برش گیر اشاره نمود. در این سقف ها از یونولیت استفاده نمی شود و برای نازک کاری آن و ایجاد سطحی یکپارچه در زیر آن از سقف کاذب یا سقف رابیتس استفاده می شود. برش گیرهایی که در این نوع سقف به کار می روند، گل میخ هستند و وظیفه آنها اتصال ورق های پوششی به تیرهای فرعی است.
سقف تیرچه بلوک سقف تیرچه بلوک از جمله رایج ترین انواع سقف است که در آن تیرچه ها نقش تیر فرعی را داشته و فاصله بین آنها با بلوک پر می شود. در این سقف بلوک ها نقش سازه ای ندارند. در ساختمان های اسکلت فلزی، بتنی و آجری از این نوع سقف استفاده می شود. سقف تیرچه بلوک وزن سبکی دارد و در برابر نیروهای افقی از مقاومت لازم برخوردار است.
در اجرای این سقف به جک های زیر سقفی نیاز نیست و سقف و اسکلت آن به صورت یکپارچه خواهند بود. استفاده از بلوک به جای بتن کششی، این سقف را مقرون بصرفه کرده و استفاده از آن روز به روز در حال گسترش است.
سقف عرشه فولادی این نوع سقف با استفاده از ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای شکل ساخته می شود و اجزای آن شامل ورق گالوانیزه، فلاشینگ، گل میخ، میلگرد و بتن می باشد. این سقف وزن بسیار سبکی دارد و اجرای آن از نظر اقتصادی مقرون بصرفه است. با استفاده از این سیستم می توان سقف گذاری و بتن ریزی را همزمان در تمام طبقات انجام داد.
سقف عرشه فولادی را می توان جایگزینی مناسب برای سقف های تیرچه بلوک در نظر گرفت. از مزایای این سقف می توان به ایمنی حین کار اشاره نمود، زیرا بعد از اتصال ورق های گالوانیزه به سازه، سطحی یکپارچه ایجاد می شود که کارگران با خیالی آسوده می توانند بر روی آن کار کند. (طراحی سقف شیروانی فلزی )معمولاً در هنگام ساخت یا بازسازی یک خانه، مرحله‌ی ساخت سقف دست کم یا نادیده گرفته می شود. علت آن هم این است که تصور می شود سقف اهمیت چندانی ندارد و یک بخش بی اهمیت از خانه است. اما واقعیت این است که ساختار سقف نسبتاً پیچیده است و مهم تر آن که سقف یکی از مهم ترین بخش های خانه است که می تواند در رده های مختلف تأثیر بسیار مهمی داشته باشد. بسته به این که از چه نوع ماده یا موادی برای ساخت سقف خانه‌ی خود استفاده می کنید، مسائل مختلفی می تواند در هنگام طراحی و ساخت آن مطرح شود.

همان طور که می دانید یکی از مدل های مختلف سقف شیبدار، سقف فلزی است و در واقع این پیچیدگی هایی که در مورد آن صحبت کردیم، در نحوه اجرای سقف شیروانی فلزی به خوبی دیده می شود. حال در این جا قصد داریم تا مرحله به مرحله نحوه اجرای سقف شیروانی فلزی را بررسی کنیم نحوه اجرای سقف شیروانی فلزی (طراحی سقف شیروانی فلزی )معمولاً در هنگام ساخت یا بازسازی یک خانه، مرحله‌ی ساخت سقف دست کم یا نادیده گرفته می شود. علت آن هم این است که تصور می شود سقف اهمیت چندانی ندارد و یک بخش بی اهمیت از خانه است. اما واقعیت این است که ساختار سقف نسبتاً پیچیده است و مهم تر آن که سقف یکی از مهم ترین بخش های خانه است که می تواند در رده های مختلف تأثیر بسیار مهمی داشته باشد. بسته به این که از چه نوع ماده یا موادی برای ساخت سقف خانه‌ی خود استفاده می کنید، مسائل مختلفی می تواند در هنگام طراحی و ساخت آن مطرح شود.
همان طور که می دانید یکی از مدل های مختلف سقف شیبدار، سقف فلزی است .

به مدیریت : عادل شریف نژاد
ساعت کاری
شنبه : 07:00 الی 18:00یکشنبه : 07:00 الی 18:00دوشنبه : 07:00 الی 18:00سه شنبه : 07:00 الی 18:00چهارشنبه : 07:00 الی 18:00پنج شنبه : 07:00 الی 18:00جمعه : 07:00 الی 18:00
qorfe location

نشانی

تبریز ، جاده آذرشهر تبریز ، مابین میدان تره بار و پالایشگاه ، کوی آذرنو ، پلاک20
افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره ما

نصب سقف شیروانی و ساندویچ پانل آذر پوشش

آذربایجان‌شرقی ، تبریز ، جاده آذر شهر
تماس با ما
هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

تاریخ راه اندازی این غرفه1400/06/17

بازدید این غرفه4,747 نفر

https://qorfe.com/?p=89004
راه اندازی سایت و غرفه اینترنتی

راه اندازی سایت و غرفه اینترنتی

راه اندازی سایت و غرفه اینترنتی برای دریافت 50%ً تخفیف در تمامی خدمات غرفه، اطلاعات زیر را کامل نمایید