ابزار صافکاری ابراهیمی

نشانی: تهران ،سه راه افسریه ،شهرک مسعودیه خیابان شیرازی خیابان بهتاش صفت نبش ترکاشوند پلاک ۷۴ ابراهیمی
به مدیریت: محمدعلی ابراهیمی
تماس با ما

محصولات ابزار صافکاری ابراهیمی

قلم نیش خوابان تفلونی

قلم نیش خوابان تفلونی

دسته بکس

دستگاه  الکترو 3,2اطمینان

دستگاه الکترو 3,2اطمینان

دستگاه صافکاری

دستگاه هشت کاره صافکاری تکنو صاف

دستگاه هشت کاره صافکاری تکنو صاف

دستگاه صافکاری

تانکی جله ای

تانکی جله ای

تانکی جله ای

دستگاه صافکاری چند کاره

دستگاه صافکاری چند کاره

دستگاه صافکاری

تکرک کش

تکرک کش

تکرک کش

دریل شارژی

دریل شارژی

دریل شارژی

مکش دوقلو

مکش دوقلو

مکش دوقلو

دسته بکس

دسته بکس

دسته بکس

درباره غرفه

انواع ابزار صافکاری خودرو 

ابزار صافکاری خودرو مهم ترین بخش صافکاری خودرو می باشد. زیرا این ابزار ها به شدت تخصصی می باشد. برای یک صافکاری خوب به دو عامل اصلی نیاز است. عامل اول مهارت و تجربه استادکار صافکاری می باشد. عامل دوم در شکل گیری یک صافکاری خوب ابزار صافکاری تخصصی می باشد. ابزار صافکاری خودرو را مانند تمام بخش های صافکاری باید به دو دسته تقسیم کرد 

انواع ابزار صافکاری خودرو

  همانطور که گفته شد برای بررسی انواعابزار صافکاری خودرو باید از تقسیم بندی اصلی انواع صافکاری استفاده کنیم. در نتیجه ابزار صافکاری خودرو عبارت است از:  ابزار صافکاری با رنگابزار صافکاری بدون رنگ۱.ابزار صافکاری با رنگ  در مطالب قبلی صافکاری با رنگ به صورت کامل بررسی کردیم. می دانیم که صافکاری با رنگ زمانی استفاده می شود که خودرو در هنگام تصادف آسیب جدی دیده باشد. زمانی که خودرو آسیب جدی می بیند به این معناست که شاسی خودرو و بدنه خودرو طوری آسیب دیده اسست که باید صافکاری شود و یا بدنه خودرو تعویض شود. در نتیجه ابزار صافکاری با رنگ ابزار های سنگین می باشد.  انواع ابزار صافکاری با رنگشاسی کش  شاسی کشی یعنی برگرداندن شاسی آسیب دیده‌ اتومبیل به حالت اولیه. این کار  معمولا با کمک جرثقیل یا جک انجام می ‌شود. به این جرثقیل ها شاسی کش گفته می شود. وقتی شدت ضربه  تصادف به حدی زیاد باشد که ستون ‌های اصلی بدنه اتومبیل جابه جا شوند، صافکار باید سراغ شاسی‌ کشی برود. این مرحله، جزو مراحل اولیه صافکاری با رنگ است. 

سمباده سمباده برقی

یا دستی که بسته به میزان کار مورد نیاز انتخاب می شوند، ابزارهایی هستند که صافکار به کمک آنها بخش های آسیب دیده را تمیز میکند. برای ترمیم آسیب ابتدا بخش های آسیب دیده سمباده کاری می شود تا بعد از برگرداندن قطعا آسیب دیده به حالت اول، دوباره رنگ آمیزی شوند.  دستگاه جوش  در برخی موارد بخش هایی از بدنه خودرو در اثر ضربه از بین رفته است. اگر این بخش ها خیلی کوچک باشند به کمک دستگاه جوش ترمیم می شوند.  وسایل بتونه کاری  بعد از ترمیم یا تعویض قطعات آسیب دیده و قبل از شروع مرحله رنگ آمیزی مجدد، صافکار باید بدنه خودرو را بتونه کاری کند. صافکار به کمک این وسایل، زیرسازی لازم برای رنگ آمیزی مجدد بدنه را ایجاد می کند. 

ابزارصافکاری ابراهیمی ارسال به سراسرایران با۲۰سال سابقه وشناخت کاری درسراسرایران

باکیله ابزارهای پیش رفته روزدنیا

افزودن نظر جدید

نظرات کاربران

guest
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
https://qorfe.com/abzar-safkari/
اولین مرکز کاشت ابرو با طراحی 3 بعدی

اولین مرکز کاشت ابرو با طراحی 3 بعدی

هشدار پلیس قضایی: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل فرمایید.
سامانه غرفه هیچ گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.